Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » » (Ua) Графік міжнародних виставкових заходів в Азербайджані
(Ua) Графік міжнародних виставкових заходів в Азербайджані

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Інформуємо, що 30 квітня 2020 р. в Азербайджанській Республіці було затверджено новий графік міжнародних виставкових і конференційних заходів на період вересень 2020 – листопад 2021 рр.

Відповідна робота була проведена у рамках дій Уряду АР з протидії негативному впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на економіку та зовнішньоекономічні зв’язки Азербайджану. З урахуванням зазначеної глобальної проблеми були змінені не лише терміни проведення виставкових заходів, а й видозмінено виставкові розділи та тематику експонентів. Зокрема, більш масштабного наповнення набули розділи, які включають представлення організаційно-управлінських систем бізнесу та виробництва продукції із застосуванням IT-індустрії, а також галузей, які спрямовані на забезпечення високого рівня медичного обслуговування, продовольчої та екологічної безпеки.

Головною метою виставкових заходів в Азербайджані визначено підвищення продуктивності праці в усіх галузях економіки шляхом розвитку місцевого виробництва і масштабного застосування новітніх світових технологій.

Інформація про міжнародні виставки та конференції в Азербайджанській Республіці (виставковий сезон вересень 2020 – листопад 2021 рр.)

Print
Print