Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Економічний форум EUROCHAMBRES 2019 - 7-8 жовтня 2019 року
Економічний форум EUROCHAMBRES 2019 – 7-8 жовтня 2019 року

7-8 жовтня 2019 року відбудеться 3-й Економічний Форум EUROCHAMBRES (EEF 2019), головний захід EUROCHAMBRES 2019 року, повністю присвячений національним, регіональним та місцевим Торгово-промисловим палатам.
Головна тема цього року є “Chambers4EU: разом для сталого розвитку”. Згідно з цією назвою, EEF 2019 хоче об’єднати лідерів європейських національних та місцевих торгово-промислових палат та їхніх експертів для обговорення, з одного боку, як зміна політичного та економічного ландшафту в Європі може вплинути на бізнес-спільноту, а з іншого боку практичні та конкретні відповіді від палат та їхніх членів.
EEF буде структурований з відкриттям і закриттям пленарного засідання разом з двома підходамими з трьох паралельних сесій, кожний з яких буде проводитися вранці та вдень. Крім того, додаткове пленарне засідання «Майбутнє Європи – майбутнє палат» збиратиме учасників в інтерактивній дискусії безпосередньо перед закриттям сесії.
Захід відбудеться в Італії компанією Unioncamere  у готелі Grand Plaza в місті Рим. Увечері 7 жовтня учасників запрошують на гала-вечерю в стародавньому Темпіо-ді-Адріано, організованому Торгово-промисловою палатою Риму.
EEF 2019 буде структурований протягом двох днів для того, щоб учасники мали багато можливостей для обміну досвідом та досвіду інших. Будь ласка, відвідайте eurochambres-economic-forum.eu для отримання додаткової інформації про подію та реєстрацію.
Ми будемо раді вітати Вас на цій події в Римі!
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Roxana Dediu (eef@eurochambres.eu).

Інформація про захід

Версія для друку
Версія для друку