Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » "Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”, 2 березня
“Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”, 2 березня

Команда підтримки реформ Міністерства економіки України та Проєкт USAID «Економічна підтримка України» запрошують Вас одинадцятий інформаційно-діалоговий майданчик “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення”, який відбудеться 2 березня 2023 р., початок о 16.00 (тривалість заходу 2 години). 

На заході обговоримо як почати експорт товарів до країн Європейського Союзу, які українські товари можуть замінити вироби з рф та як взяти участь у проєкті Міністерства економіки України “Export booster”.  Також, розглянемо інструменти підтримки експортерів, розроблених Офісом з розвитку підприємництва та експорту. Корисна інформація по цій темі за наступними лінками:

https://export.gov.ua/ 

https://export.gov.ua/737-providni_tovarni_grupi_rosiiskogo_eksportu_v_kraini_eu_z_perspektivoiu_zamishchennia

Запрошення та програма заходу у вкладанні.

Реєстрація на захід за посиланням – https://forms.office.com/r/kPc0H5yWLg. Лінк на приєднання до заходу та всі інформаційні матеріали будуть надіслані на електронну адресу, вказану при реєстрації.

ЗАПРОШЕННЯ – 11й майданчик_запрошення

ПЛАН ЗАХОДУ – 11й_майданчик_програма заходу

Чекаємо Вас на заході!

Версія для друку
Версія для друку