Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Діловий візит до Королівства Марокко та Туніської Республіки 13-18 квітня 2019 року
Діловий візит до Королівства Марокко та Туніської Республіки 13-18 квітня 2019 року

З 13 по 16 квітня 2019 р. ТПП України організовує діловий візит до Королівства Марокко та з 16 по 18 квітня – до Туніської Республіки в рамках проведення Міжурядової українсько-туніської комісії з торговельно-економічного співробітництва в м. Туніс.                                                                                     

Протягом перебування в діловій місії члени бізнесової делегації братимуть участь в українсько-марокканському та українсько-туніському бізнес-форумах. Ділова програма передбачає заходи в м. Марракеш, м. Агадір та м. Туніс. Крім того, буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з марокканськими та туніськими компаніями. Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, ТПП м. Агадір за підтримки Посольства України у Королівстві Марокко та Посольства України в Туніській Республіці.                                                                                     

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них північно-африканських ринках. До пріоритетних галузей марокканської та туніської економіки належать, передусім, сільське господарство (постачання зернових, олії, масла, цукру, добрив, кормів), харчова, гірничодобувна, обробна та легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання), продукти неорганічної хімії.

Основні статті експорту – цитрусові, овочі, риба, міндобрива, корисні копалини, продукти нафтопереробки, одяг та текстиль. Основні статті імпорту – сира нафта, засоби зв’язку, газ та електрика, транзистори, пластмаси, папер/картон, взуття.

Український експорт до Північної Африки має стійку тенденцію до зростання, передусім це стосується експорту зернових, молочних продуктів та чорних металів.

Імпорт теж зростає, переважно за рахунок автомобілів, одягу та взуття, кабельної продукції.   

Реєстрація учасників буде здійснюватись через сайт ТПП України (www.ucci.org.ua).

З усіх питань стосовно програми та та організаційно-фінансових умов просимо звертатись за тел.: +38 044 461-98-07 , 067 230-90-38 (конт. особа Ольга Сухенко) або на ел. адресу: oasier@ucci.org.ua.

Проект програми

Версія для друку
Версія для друку