Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Безкоштовні онлайн-консультації від провідних міжнародних бізнес-експертів (до 17.02.22)
Безкоштовні онлайн-консультації від провідних міжнародних бізнес-експертів (до 17.02.22)
Вт, 01 Лютого 2022, 13:38

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Установою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.

Платформа OnFrontiers дозволяє клієнтам швидко й точно визначати та зв’язуватися із позаштатними технічними експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш з усього світу завдяки веб консультаціям.

Українські підприємці можуть безкоштовно залучати міжнародних консультантів до вирішення бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань свого бізнесу.

Запрошуємо українських підприємців до участі у безкоштовних онлайн-консультаціях від провідних міжнародних бізнес-експертів. Дедлайн подачі заявок: 17 лютого 2022 року.

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрація доступні на порталі Дія.Бізнес за посиланням: https://bit.ly/3xO9gMg.

Версія для друку
Версія для друку