Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Балтійський бізнес-форум 23-25 травня
Балтійський бізнес-форум 23-25 травня

На запрошення Польсько-української господарчої палати УСПП виступатиме організатором 14-го Балтійського бізнес-форумуякий відбудеться 23-25 травня 2022 року у м. Свіноуйсьце, Польща.
Балтійський бізнес-форум – це міжнародна конференція, спрямована  на підтримку європейських прагнень України та сприяння економічному співробітництву в регіонах Адріатики, Балтики та Чорного моря.
Цьогорічні дебати будуть присвячені наступним питанням: розвиток згаданих регіонів у період після закінчення війни в Україні, відбудова та реформування України, діяльність українського та міжнародного бізнесу під час війни, міграція з України та ринок праці в Польщі, енергетична безпека України та Європи, нові логістичні можливості для України.
Для українських компаній у форумі передбачається як особиста участь, так і участь онлайн.
Крім того, для компаній, представники яких бажають виступити підчас форуму, або розмістити рекламні матеріали, запланований формат участі як спонсора (інформація про спонсорські пакети буде надана додатково за запитом).
Запрошуємо вас взяти участь у форумі. Інформацію про подальшу реєстрацію на форум буде надіслано на вказаний під час попередньої реєстрації e-mail.
Звертаємо вашу увагу на обов’язковість попередньої реєстрації, яка здійснюється шляхом заповнення анкети учасника за наступним посиланням: https://forms.gle/VMkiMPxc739XDV96A 
Контактнаінформація: м.т.+380503533402, e-mail: ved3@uspp.org.ua
Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна

Проект програми заходу

Версія для друку
Версія для друку