Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Baltic Beauty 2023, 3-5 листопада

Маємо за честь запросити Вас прийняти участь в роботі Національного стенду України в межах косметичної виставки Baltic Beauty 2023, котра відбудеться 35 листопада 2023 р. в м. Рига.

Організаторами стенда виступають Посольство України в Латвійській Республіці, Торговопромислова палата України (Представництво в Латвії), «Торговий дім Україна», також Федерація роботодавців України, сервіс глобалізації українського бізнесу «NAZOVNI», Асоціація «Парфумерія та Косметика України», а також Рада експортерів та інвесторів при МЗС України.

Baltic Beauty 2023 (https://www.bt1.lv/balticbeauty/) найбільша косметична виставка регіону, в якій традиційно приймають участь країни Балтійського регіону, Скандинавії, Центральної та Східної Європи та інші країни світу. З метою розширення асортименту та пошуку нових напрямків спеціалізації та партнерів, виставку Baltic Beauty відвідують найбільші торгівельні мережі вищезазначених регіонів, а саме: RIMI, MAXIMA, Drogas, Kolonna та ін.

Участь в межах Національного стенду України є безкоштовною. Заявку на участь необхідно направити до 02 жовтня 2023 р. на електронну пошту info@thukraina.com, рекламну продукцію для розміщення на стенді (доставка в м. Рига) до 09 жовтня 2023 р. Формування, відправка та  отримання рекламної продукції узгоджується в робочому порядку.

Контактна особа Представник ТПП України в Латвії Олександр Петров, тел. +371 29719220 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Також повідомляємо, що є додаткова можливість оренди площі експозиції для персонального стенду компанії за спеціальними тарифами зі знижкою.

За результатами участі у виставці, «Торговий дім Україна» сприяє розвитку та укріпленню отриманих ділових контактів, а також інші послуги по виходу на ринок Європейського Союзу (адаптація товарів та послуг для ринку ЄС, сертифікація продукції та виробництва, реєстрація торгівельних марок та ін.).

Більш детальніше з діяльністю «Торгового дому Україна» Ви можете ознайомитись на нашому сайті www.thukraina.com

Версія для друку
Версія для друку