Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
ATRAX’24, 11-13 січня

ATRAX – це міжнародна виставка для інвестицій у заклади та соціальні сфери, де можна проводити різноманітні заходи для розваг, спорту та приємного проведення часу.
Завдяки високій інвестиційній спроможності та необхідному різноманіттю продуктів, ATRAX розділений на 5 тематичних напрямків за товарними групами: VENDIST, FENS&FITS, AQUAFUN, PREMO.
Ця глобальна індустрія, яка має величезну інвестиційну потужність, постійно розвивається та впроваджує інновації, щоб пропонувати приємні враження, заохочувати здоровий спосіб життя та покращувати якість життя.
ATRAX об’єднує покупців і продавців з усього світу, демонструє їхні інновації та направляє представників індустрії, інвесторів, архітекторів, інвесторів у туристичні та соціальні об’єкти, муніципалітети та органи державної влади в проектах об’єктів.
Для цікавих ідей та ефективних зв’язків ми запрошуємо вас зайняти своє місце на цій важливій події в Istanbul Expo Center 11-13 січня 2024 року.

Усі теми будуть об’єднані в загальній вітрині в тематично розділених залах, щоб компанії-учасники могли охопити свою цільову аудиторію, включаючи органи місцевого самоврядування, планувальників, інвесторів, архітекторів, школи та галузеві компанії, з одного місця. Спільна презентація всіх гравців галузі в об’єднаному просторі створить унікальну атмосферу та створить додаткову синергію, що дозволить комплексно спілкуватися з відвідувачами-спеціалістами.

tureks@tureksfuar.com.tr

www.atraxexpo.com

Версія для друку
Версія для друку