Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі » А Г Р О - Б І З Н Е С - Ш К О Л A для жінок-представниць агросектору 29 липня
А Г Р О – Б І З Н Е С – Ш К О Л A для жінок-представниць агросектору 29 липня

29 липня 2022 року Львівська ТПП та Жіноча Ділова Палата України розпочинає А Г Р О – Б І З Н Е С – Ш К О Л У для жінок-представниць агросектору в рамках проєкту «Розвиток бізнесу для жінок-агропідриємиць. Проєкт реалізується за фінансового сприяння Європейського Союзу за підтримки Проєкту технічної допомоги Європейського Фонду для Південно-Східної Європи в межах ініціативи EU4Business.
Провідні спікери України поділяться останніми розробками у різних актуальних напрямках, говоритимемо про розвиток сільської місцевості та жіноче агропідприємництво, про те, чому жінкам в агробізнесі потрібні додаткові компетенції, про забезпечення ефективного економічного зростання та фінансової грамотності жінок-підприємців у кризових ситуаціях, про диверсифікацію діяльності, про ресурси і можливості, поспілкуємося про навчальні програми та проблеми керівництва, інституціоналізацію приватних справ і діяльності, говоритимемо про особисте і професійне лідерство та розвиток жіночого бізнесу в сучасних умовах.
Другий блок ШКОЛИ проводитиметься для жінок-агропідриємиць із ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ПІВНІЧНОЇ УКРАЇНИ ТА ДЛЯ ЖІНОК, В ТОМУ ЧИСЛІ ПЕРЕМІЩЕНИХ З УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ 29 липня об 11.00 год. Захід відбуватиметься онлайн.
Участь у заході є безкоштовною.

Для участі потрібно заповнити гуглформу за посиланням нижче:
 https://docs.google.com/forms/d/1-LFfXHbh5hHweJSL-dxG4Miy3gKJ7LqJ2YMygBLSet0/edit?fbclid=IwAR1v_ktHLBqODP4nioczzFFDNht4xLkpFhl0hY8X3GWjAsCIzNeg23tB9yY
Захід відкриватиме перший заступник міністра агрополітики.

ЗАПРОШЕННЯ        ПРОГРАМА

Версія для друку
Версія для друку