Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
29th Tirana International Fair, 6-9 грудня

Expoflyer & Klik Ekspo Group запрошують взяти участь у майбутній виставці, яка в першу чергу присвячена усім галузям Албанії. Кожна галузь є основою економіки країни, роблячи майже 40% її ВВП. Враховуючи їхнє значне зростання та сильну державну підтримку, це ідеальна можливість для вас вивчити та продемонструвати свої продукти та послуги різноманітній аудиторії потенційних клієнтів.

Під час останнього проведення заходу, який відбувся в грудні 2022 року, Міжнародний ярмарок Тирани успішно прийняв понад 240 албанських та міжнародних експонентів, залучивши понад 12 000 відвідувачів із 16 різних країн. Ця подія надає унікальну платформу для місцевих і міжнародних компаній для зв’язку, обміну ідеями та знаннями, сприяння інноваціям, а також розширення торгівлі та інвестицій. Беручи участь у цій виставці, ви можете розраховувати на взаємодію з потенційними клієнтами, встановлення нових ділових партнерств і залишити тривалий вплив на регіон.

Незалежно від того, чи представляєте ви велику корпорацію, малий бізнес чи стартап, Tirana International Fair пропонує ідеальну платформу для виведення вашої компанії на новий рівень.

Для нашої майбутньої події у 2023 році ми прагнемо надати ще більшу цінність нашим експонентам через добре структуровану модель партнерства, яка використовує вплив відомих медіа, туристичних і мережевих організацій в Албанії та за її межами. Це надасть нашим експонентам можливості високоефективного маркетингу, мереж і продажів продукції, що дозволить їм досягти своїх бізнес-цілей.

З 6 по 9 грудня 2023 року приєднуйтесь до нас у престижному Палаці конгресів у Тирані, Албанія, який може похвалитися великою площею майже 10 000 квадратних метрів. Це надзвичайна можливість стати частиною динамічної та процвітаючої галузі та зробити позитивний внесок в економічне зростання регіону.

СТАНДАРТНИЙ ПАКЕТ І ЦІНА
Виставкова площа 12 м²
Реєстр програм для виставок
B2B підбір партнерів
Доступ до мережі 365
Доступ до мережевого лаунжу
Передвиставковий вебінар
Тирана Знижки
Рекомендації щодо подорожей у Тірану
Особистий сват
Додаток: додаткові переваги
Розміщення 1 особи
Реєстраційний внесок

ЦІНА ПАКЕТУ: € 5.800

ЗАЯВКА        ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

*** Якщо ви хочете представити свій бренд на Expo, але ви не можете бути учасником Expo, ми можемо представити ваш бренд. Для більш детальної інформації ви можете запитати всі деталі.

Команда ExpoFlyer
www.expoflyer.com
info@expoflyer.com
+355 697 62 62 64
Тирана – Албанія.

Версія для друку
Версія для друку