Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Ділова місія до Латвії до 27 вересня

З жовтня минолого року ТПП України у партнерстві з ТПП Латвії розпочали здійснення спільного міжнародного проекту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямованого на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу.
В рамках проекту були передбачені заходи із встановлення ділових контактів, підвищення кваліфікації̈, запровадження стандартів ЄС та міжнародних стандартів, підвищення конкурентоспроможності та експортного потенціалу українських компаній, насамперед МСБ, налагодження ділової співпраці між бізнесом України та країн Балтії.
Проект реалізується за фінансової підтримки Держдепартаменту США.
Цільова група проекту – представники малих та середніх українських компаній, що працюють у сфері переробки відходів, поновлюваноїенергетики, харчової та деревообробної галузі, фахівці ІКТсектору, пов’язані з цими галузями, а також неурядові організації̈ (даліNGO).
Відповідно до одного з етапів проекту планується чотириденна ділова місія для представників сектору деревообробної̈ та харчової галузі (в рамках першого раунду ділової місії).
Візит передбачає відвідання латвійських компаній та підприємств зазначених галузей, В2В, профільними кластерами, зустрічі із партнерами проекту, зокрема, посольством США, посольством України, МЗС та іншими недержавними організаціями.
Відповідно до вищезазначеного до участі запрошуються: керівники та провідні фахівці малих та середніх підприємств, що належать галузей деревообробки та харчової промисловості.
Частина витрат за участь у діловій місії покривається проектом, організаційні та інші витрати покриваються підприємствами учасниками.
Вартість ділової місії складає 320 евро (вкл. ПДВ).
Початок ділової місії 17.10.2022-20.10.2022.
Кінцевий термін подання заявок на участь до ТПП України – 27.09.2022.

Контакти для довідок:
Валерія Забашта, м. +38050
3664997, (valeryz.2393@gmail.com)
Анна Любима (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua)
Андрій Голято (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com)
Додаток: Анкета-заявка на участь

Версія для друку
Версія для друку