Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » 12-й Щорічний бізнес форум «Match4industry», 7-8 грудня
12-й Щорічний бізнес форум «Match4industry», 7-8 грудня

У період з 7 по 8 грудня 2023 року в м. Ізміт (провінція Коджаелі) відбудеться 12-й Щорічний бізнес форум «Match4industry». Захід проходитиме за підтримки Міністерства торгівлі Турецької Республіки, Промислової палати провінції Коджаелі та Європейської мережі підприємств (EEN).

Довідково: для участі у вказаному заході запрошуються представники таких галузей: автомобільна промисловість; металообробка і устаткування; вироби з пластику та гуми (включно з покришками для автомобільного і спеціального транспорту); хімічна промисловість (лакофарбова продукція, засоби покриття та догляду тощо); будівельні технології та матеріали; продукція для сектору енергетики (традиційна та альтернативна); електротехнічна та електронна промисловість; захист довкілля; інформаційні та комунікаційні технології.

Пільгова реєстрація учасників заходу проходитиме до 24 листопада 2023 року.

Більше інформації щодо заходу та умови реєстрації можна отримати за посиланням – https://match4industry-2022.b2match.io/ та у додатку.

Версія для друку
Версія для друку