Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » ХІІІ з’їзд керівників торговельних компаній та постачальників World of Trade 21-22 листопада 2019
ХІІІ з’їзд керівників торговельних компаній та постачальників World of Trade 21-22 листопада 2019
21-22 листопада 2019 року в місті Алмати відбудеться головна подія Центральної Азії для торговельних мереж, імпортерів та постачальників продуктів харчування та напоїв – ХІІІ з’їзд керівників торговельних компаній та постачальників World of Trade.
Захід організовано компанією EXIM EXPO – це єдиний організатор закритих міжнародних заходів для сучасного рітейлу і товарного виробництва на території Республіки Казахстан. Партнером компанії в Україні є Торгово-промислова палата України.
Щорічно в заході беруть участь понад 80 рітейлерів та дистриб’юторів і більше 300 постачальників  з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану. Під час заходів проходять понад 6 000 цільових зустрічей. Перелік учасників минулого року додається.
Цього року в роботі Форуму візьмуть участь такі рітейлери: 
Узбекистан: Korzinka.uz, Green Apple Market, Makro, Farovon-uz Таджикістан: Amid Азербайджан: Azeri Retail LLC, Fresco Киргизстан: Yar-Marka, 7 DAYS, Super Arzan, Frunze Арменія: SAS GROUP, Yerevan City, Green Day Білорусь: Rublevskyi, Radziwillovskyi, Euroopt Georgia: Foodmart, Smart, Skazka, Gordgita Казахстан: Magnum, Small, A-store, Leroy Merlin, Romashka, Vkusnaya korzinka, Astykjan, GREENWICH, A-2, Interfood, Ayan, Esentai Gourmet, Galmart, Svetofor, iNMART, Meloman, Marwin, Comfort, Zolotoy kluchik, KenMart, Vkus Market, Ak Zhelken, Kok-Alma, Dina, BEKKER & C, Ramstor, Uly Dala, RAUZET, Sheber Profi, Sultan, In OIL LTD K, Asar, Good Group, FIRCAN, Mercury, Semeynyi, Vkus Mart, Anwar. За даними Організатора заходу участь70% рітейлерів вже підтверджена.
В період проведення форуму постачальники мають змогу презентувати свою продукцію в імпровізованому гіпермаркеті World of Trade. Це унікальна можливість для постачальників не тільки провести ділові переговори, але й підтвердити потенційному партнеру якість своєї продукції.
Організаційний внесок в заході за учасника – 1 420 доларів США. У вартість включено: бедж для одного учасника, стелаж в Гіпермаркеті, участь в двосторонніх зустрічах з рітейлерами (в порядку живої черги), участь в сесіях заходу, екскурсія з рітейлерами в торговельні мережі, кава-брейк, запрошення на святкову вечерю з рітейлерами. Окремо учасники сплачують логістичні послуги візиту: авіа, страховка, проживання, трансфери.
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ХІІІ з’їзду керівників торговельних компаній та постачальників World of Trade. Це реальна можливість для Вашої компанії представити свою продукцію рітейлу Центральної Азії та Кавказу, провести прямі переговори та забезпечити свою присутність на ринках країн регіону.
З питань участі та забезпечення логістичних послуг візиту звертайтесь до ТПП України:

Список учасників

Програма 

Анкета

Додатки
Перелік учасників минулих років https://drive.google.com/file/d/1K-rJaE3ZD6ZRtzztqRfye-OvB21Wc6wk/view
 

 

Версія для друку
Версія для друку